86 Hastamızın
Yorumunu Okuyun
Hastalarımızın yorumlarına göz atmaya ne dersiniz?
Hacer DUMAN
30 Eylül 2021
Arkadaşımın tavsiyesi üzerine kanal tedavisi yaptırdım. İlgi alaka çok güzeldi. Çok memnun kaldım. Özellikle tedavi süreci öncesi verilen bilgiler ile kalitelerini belli etmişlerdi. Teşekkür ederim.
Ebru ÇAL
08 Aralık 2021
İlk kez geldiğim Dumlupınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinden memnun kalarak ayrıldım. Ceren hanımın ilgisi için çok teşekkür ederim her şeyi açıklayıcı bir şekilde anlatıp benim korkularımı yenmeme yardımcı oldu eli çok hafifti herkese tavsiye ederim.
Büşra UÇKUN
10 Mart 2022
Çok temiz bir mekan personel güler yüzlü ve ilgili fiyatları diğer yerlere göre baya uygun içerisinde mescit ve tuvalet bulunuyor.
Mustafa ALOĞLU
02 Mayıs 2021
Özel Kütahya Dumlupınar ağız ve diş sağlığı polikliniğine kendim ve eşim için gittik. Kanal tedavisi önerdiler hem normal hekim hem de uzman hekim için fiyat verdiler. Bu secim şansı çok iyi. Normal hekime yaptırdım çok memnun kaldık. Eşime de beyazlatma yaptırdık. Halis hocama çok teşekkür ederim. Çalışanlara da ilgi için teşekkürler.
Halil KANGAL
06 Haziran 2021
Hizmet kalitesi üst düzey, doktorlar güler yüzlü, işini benimseyerek ve hakkını vererek yapıyorlar. Tam da Kütahya'ya yakışır bir diş kliniği. Herkese tavsiye ederim.
Mehmet YAMAN
27 Haziran 2021
İlk önce çocuğumu götürmüştüm müthiş ilgili bir personel vardı. Çok iyi bir insan olan Işıl Hanıma denk geldik. Sonrasında ben de kanal tedavisi yaptırdım. Her şey için çok çok teşekkür ederim. Eşimi ve kızımı da kontrol için götüreceğim.
Mert YİĞİT
09 Eylül 2021
Dün itibariyle tamamen biten implant tedavim tamamlanmış bulunuyor. Uzun zamandır çektiğim acının bitmesi de benim için çok iyi oldu. Sefa hocama ve ekibine gösterdikleri ilgi alaka için çok teşekkür ediyorum.
Zahit KALAY
27 Ekim 2021
Kronik rahatsızlığım nedeniyle hijyen ve temizliğe çok dikkat ederek gittim. Doktor Sefa bey sayesinde ağrısız acısız diş çekimlerim yapıldı. Temizliğine hizmetine ilgisine güvenerek gidebileceğiniz en güzel polikliniktir. Fiyat konusunda da ödeme konusunda da yardımcı olunan en hesaplı klinik bu güzel hizmet için tüm yetkililere ve çalışanlara teşekkür ederim.
Sayra AKKAYA
26 Haziran 2021
Yıllarca diş korkusu yaşayan biri olarak gerek ön bilgilendirme gerek işlem esnasında konuşkan ve güler yüzlü tavırlarıyla beni rahatlattılar. Memnun kaldım arkadaşlar . Tavsiye edilir.
Zeliha GÜNTAŞ
23 Eylül 2021
Çok temiz bir yer. Ödeme konusunda çok yardımcı oldular. Ortodonti tedavimi kaliteli ve dürüst personeli sayesinde istediğim şekilde yapıldı. Kesinlikle tedavi olmanızı öneririm.
Zeynep YAYLA
01 Aralık 2021
Diş taşı temizliği için geldim doktor Sena hanım yardımcı oldu. Çok memnun kaldım. Temiz ve hijyenik bir ortam güler yüzlü hekimlerine ve çalışanlarına sonsuz teşekkürler 👏
Mehmet BERBER
26 Mayıs 2021
Kaliteli hizmet ,güler yüz, ekonomik fiyatlar. Kaliteli hekimleri ile sürekli şehir dışına tedavi yaptırmaktan kurtuldum. Özellikle çocuğunuz varsa çocuk dış hekimini tavsiye ederim. Böyle bir hizmeti Kütahya'mıza kazandırdığınız için teşekkür ederim.
Halil Can ARGAÇ
29 Aralık 2021
Yoğun bir ağrıyla ve korkarak gittim. Ama ilgi alaka güler yüzleri ile sakinleştirdiler. Hijyen ve temizlik konusunda da endişelerimi giderdiler. Hızlı ve ağrısız şekilde kanal tedavimi yapan Sena hocama teşekkür ederim.
Türker TUNÇER
23 Şubat 2021
Kütahya'da kaldığım süre zarfınca diş ağrımdan çok sıkıntı yaşamıştım arkadaşımın tavsiyesi üzerine Dumlupınar diş hastanesi gittim ve gerçekten çok güzel ilgilenip sorunumu en hızlı şekilde çözdüler. Teşekkürler...
Mehmet CAN
29 Ağustos 2021
Diş konusunda hassas birisi olarak covid-19 sürecinde bu kliniği tercih etmemdeki sebep kesinlikle hijyen temiz ve güvenilir olmasıydı. HES kodu sorgulamasıyla bendeki güvenirliliğini bir kez daha arttırmıştır. Güler yüzlü kayıt kabul personeline, asistan arkadaşlara, yardımcı personele, ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. Doktor tercihinizi Sena nur hanımdan yana kullanabilirsiniz. İşini iyi yapan güler yüzlü bir doktor.
İrem KAYALI
15 Ekim 2021
Bir senedir ortodonti tedavi görüyorum. Covid-19 sürecinde yarım kalacak diye korkarken aksine hijyenik, steril olan poliklinikte doktorum Ahmet Balaban beyefendinin ilgisi tedavi sürecindeki bilgilendirmesi aşama aşama her anını belirtmesinden çok memnunum. Tavsiye ederim.
Adem OLGUN
04 Nisan 2021
Diş sağlığı önemli eğer dişlerinizle ilgili probleminiz varsa doğru diş hekimini bulmak daha da önemli. Benim diş problemlerini gideren, işlemin her aşamasında bilgi vererek insana rahatlık ve güven veren Diş Hekimi Sena Nur Altıntaş'a sonsuz teşekkürler.
Hümeyra GÜR
05 Aralık 2021
Güler yüzlü hekimleri ve çalışanlarına sonsuz teşekkürler.. Kütahya için çok kaliteli bir poliklinik. Diş sıkıntısı çeken herkese gönül rahatlığıyla gitmelerini tavsiye ederim.
Ali Arda SELİMOĞLU
12 Kasım 2021
Birçok hekimin çekilecek dediği dişimi kanal tedavisi ile kurtardılar. İlgisi bilgisi ve o koltuğa rahatça oturmamı sağladığı için Halis hocama teşekkür ederim.
Samet BÜYÜKDERE
08 Ağustos 2021
Öncelik araştırdım fakat yine de pahalı diye yazan yorumlara aldırmadan gidip muayene olup tedavi oldum gecenin geç saati olmasına rağmen yaptırmış olduğum kanal tedavisinden çok memnun kaldım.
Merve YALÇIN
20 Mayıs 2021
Covid19 virüsünü geçirdiğimiz şu günlerde hastaneye gitmeye insanlar çok çekiniyor malum ama hastanenizin temizliği olsun sena hoca ve halis hocanın ilgisi olsun çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim.
Tahsin ÇETİNKAYA
28 Ocak 2021
Bir çok hastane gezdim bu kadar ilgi bu kadar özverili bir hastane daha görmedim. Gerek doktorları gerek fiyatları konusunda çok memnun kaldım. Sağlık her şeyden önemli. İşte buna çok değer veriyorlar. Gönülden teşekkür ederim tüm hastane personeline.
Melike BATMAZ
29 Mayıs 2021
çok şiddetli diş ağrısıyla gittim direk tedaviye alarak dişimi kurtardılar doktorlar olsun çalışanlar olsun hepsi işinin ehli insanlar sonuna kadar güvenerek tavsiye ederim ben çok memnun kaldım teşekkürler.
Mislina Nur GÜNDEŞ
24 Temmuz 2021
Hizmet kalitesi üst düzey, doktorlar güler yüzlü, işini benimseyerek ve hakkını vererek yapıyorlar. Tavsiye ederim .
Sude Nur KOÇ
11 Haziran 2021
Çok memnun kaldım çok güzel ilgileniyorlar diş teli için gitmiştim doktoru da çok iyi ilgilenen birisiydi gitmeniz gereken tek klinik kesinlikle.
Sümeyye ÖZBAY
05 Şubat 2021
yaklaşık 2 aydır tel tedavisi görüyorum her şey çok güzel gidiyor çevremin etkisi yüzünden hep korkuyordum çok şiddetli ağrı olacak diye ama hiç korkulacak tarafı yokmuş doktorumun ilgisi de zaten apayrı her şeyi en ince detayına kadar anlatıyor tel tedavisinde tek adres tavsiye ederim.
Kadir KAYIKÇI
23 Mart 2021
Kalite ve güvenli hizmetin tek adresi olan Özel Kütahya Dumlupınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nden çok ama çok memnun olduğumuzu bu platformda herkese duyurmak isterim.
Hatice ÖZBAY
17 Temmuz 2021
dişlerimde çürüklerim vardı diş hekimi korkumdan bir türlü gidemiyordum bu kliniğe tesadüfen gittim iyikide gitmişim hijyenik ortamda tedavimi yaptılar şimdi ne o eski ağrılarım ne de çürüklerim var iyiki varsınız dumlupınar ailesi👏
Salih ŞİMŞEK
10 Eylül 2021
2 kere kanal tedavisi oldum gayet memnunum çalışanların ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum özellikle SenaNur hanıma teşekkür ederim çok iyi ilgileniyorlar tavsiye ederim..
Ali YALÇIN
11 Haziran 2020
Kütahya’nın hatta bölgenin en iyi kliniği diyebilirim. Deneyimli ve dinamik hekimlerini İstanbul’dan tanıyorum. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Teşekkürler güleryüzlü kaliteli hizmet!
Güldehan T.
06 Aralık 2020
Gayet temiz ve ilgili klinik . Çok güzel ilgileniyorlar . Özellikle Sefa hocaya teşekkür ederim 😊
İsmail K.
07 Aralık 2020
Doktorlar konusunda çok iyi bir poliklinik hepsi güler yüzlü ve çok ilgililer.
Arife K.
07 Aralık 2020
Hijyen konusu olsun çalışanlar ve doktorların ilgisi, güler yüzlülüğü olsun çok memnun kaldığım bir poliklinik. Kesinlikle tavsiye ediyorum
Cansu G.
07 Aralık 2020
Diş çekimi için gittim Halis bey çekmişti eli gerçekten çok hafif bir doktor herkese tavsiye ederim.
Rana B.
06 Aralık 2020
Çok güzel ilgilendiler Sena hocanın eli çok hafif kesinlikle tavsiye ederim
Duygu İ.
06 Aralık 2020
Doktorlar konusunda çok iyi bir poliklinik hepsi güler yüzlü ve çok ilgililer 🙂
Emine K.
07 Aralık 2020
Çok memnun kaldım, çok güzel ilgileniyorlar gitmeniz gereken tek klinik kesinlikle.
Hakan K.
07 Aralık 2020
Temizlik ve hijyen konusunda çok iyi bir poliklinik 🙂
Hatice G.
06 Aralık 2020
Ortodonti Uzmanı Ahmet hocadan diş teli tedavisi görüyorum çok ilgili ve çok güler yüzlü herkese tavsiye ederim.
Emine G.
06 Aralık 2020
Halis hocanın eli çok hafif ve çok ilgililer. Mükemmel sonuç alarak çıktım kesinlikle gitmenizi tavsiye ederim.
Enes K.
06 Aralık 2020
Pandemi dolayısıyla çok tedirgindim ama gayet temiz bir ortam çok ilgililer çok fazla memnun kaldım.
Naciye A.
07 Aralık 2020
Çok memnun kaldım çok güzel ilgilendiler teşekkürler.
Sudenur K.
06 Aralık 2020
Çok memnun kaldım çok güzel ilgileniyorlar diş teli için gitmiştim doktorumda çok iyi ilgilenen birisiydi gitmeniz gereken tek klinik kesinlikle.
Merve E.
06 Aralık 2020
Kesinlikle tavsiye ederim çok temiz bir yer aynı şekilde çalışanlarında çok temiz şüphesiz gidebilirsiniz.
Halime D.
07 Aralık 2020
Gayet temiz ve steril bir ortam. Tüm çalışanlar ve hekimleri ilgiliydi tavsiye ederim.
Gamze Ş.
07 Aralık 2020
Çok fazla ağrı sebebiyle gitmiştim hastaneden çıkarken hiçbir ağrı kalmamış şekilde çıktım gerçekten çok güzel doktorlar var benim doktorum Sena doktordu çok iyi bir şekilde ilgilendi şu an hiçbir şikayetim kalmadı emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.
Abdullah Sabah A.
14 Şubat 2020
Çok iyi ve fiyatları çok uygun.
Berkan U.
13 Aralık 2019
"Kütahya'nın en iyi diş kliniği"
Cemal A.
10 Aralık 2019
Kütahya'da diş polikliniği denilince akla gelecek en iyi yer.
Osman Ç.
07 Aralık 2019
Deneyimli doktorların bulunduğu, hijyen ve sterilizasyona dikkat eden Kütahya'da ki en iyi diş polikliniği.
Ali Y.
07 Ocak 2020
Kütahya’nın hatta bölgenin en iyi kliniği diyebilirim. Deneyimli ve dinamik hekimlerini İstanbul’dan tanıyorum. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Teşekkürler güler yüzlü kaliteli hizmet!
Abdullah G.
07 Mart 2020
Bu kadar titiz ve hizmetkar ekibi tebrikten başka ne diyebiliriz ki. 5 yıldızı hakkeden ekip.
Sona O.
07 Mart 2020
Kendinizi evinizdeki gibi hissedebileceğiniz bir yer. İlgi, saygı ve temizlik çok memnun edici 😊
Mahmut Ş.
02 Aralık 2020
Ortodonti Uzmanını Tavsiye Ederim.
Recep T.
07 Temmuz 2020
Diş sağlığı konusunda kesin çözüm saygılı sabırlı ve işinde uzman doktorların bulunduğu bir yer.
Faik K.
07 Mayıs 2020
Acil işimiz oldu ama 7-24 açık. Telefonla aradığınızda ulaşamazsanız bile binaya gidin oradalar. Teşekkür ederiz. Güler yüzlü kaliteli hizmet.
Derya K.
30 Kasım 2020
Kütahya'nın haftanın her günü açık ilk ve tek polikliniğidir. Güler yüzlü hekimleriyle ve çalışanlarıyla hastalarına düşlediği gülüşleri sunabilen tek poliklinik. Ağız ve diş tedavilerinden en doğru adres burası herkese güvenle tavsiye ederim.
Nihat Ç.
07 Eylül 2020
Gayet başarılı ve temiz bir yer. Hastanede bulunan Sena hanıma çok teşekkür ederiz. Gerek ilgisinden, gerekse yaptığı işten dolayı.
Mustafa T.
05 Aralık 2020
Temiz ve steril bir ortam tüm hekim ve çalışanlarına başarılar dilerim.
Salih Ş.
07 Ekim 2020
2 kere kanal tedavisi oldum gayet memnunum çalışanların ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum özellikle Sena Nur hanıma teşekkür ederim çok iyi ilgileniyorlar tavsiye ederim.
Adem O.
16 Kasım 2020
Diş sağlığı önemli eğer dişlerinizle ilgili probleminiz varsa doğru diş hekimini bulmak daha da önemli. Benim diş problemlerini gideren, işlemin her aşamasında bilgi vererek insana rahatlık ve güven veren Diş Hekimi Sena Nur ALTINTAŞ'a sonsuz teşekkürler.
Halil B.
02 Aralık 2020
İmplant tedavisi için Kütahya 'da tüm poliklinikleri gezdim en ekonomik ve ağrısız tedavi için tavsiye ederim.
Kadir K.
03 Aralık 2020
Kalite ve güvenli hizmetin tek adresi olan Özel Kütahya Dumlupınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nden çok ama çok memnun olduğumuzu bu platformda herkese duyurmak isterim.
Arif Ş.
03 Aralık 2020
Çok güzel yeri doktorları güler yüzlü. Uygun fiyatlandırılan bir yer herkese tavsiye ederim
Habibe C.
05 Aralık 2020
Kızımın diş ağrısı şikayetiyle gittik çekim ve yer tutucu yapıldı fiyatlar da gayet uygun.
Hatice G.
05 Aralık 2020
Diş taşı temizliği için gittim. Klinikteki tüm çalışanlar çok güler yüzlü. Sena hocayı özellikle tavsiye ederim.
Aysun A.
04 Aralık 2020
Diş etlerimde kanama ve hassasiyet şikayeti ile gittim diş taşı temizliği yapıldı çok memnun kaldım personel çok ilgili ve cana yakın.
Sude A.
05 Aralık 2020
Gömülü yirmi yaş dişim için geldim doktor Sefa bey yardımcı oldu çok memnun kaldım.
Ayşe T.
03 Aralık 2020
Doktorlar ve personeller güler yüzlü dolgu yapıldı çok memnun kaldım ulaşım ve hizmet saatleri de çok iyi herkese öneririm 👍
Elif Büşra B.
05 Aralık 2020
Ortodonti tedavim için gittim, kesinlikle güler yüz ilgi alaka sorun çözmede bir numaralar.
Ahmet Ö.
03 Aralık 2020
Bugün ilk defa gittim, herkes gibi dişçi korkum vardı, bu korkuyu Dr. Sena Hanım sayesinde yendim. Teşekkür ederim.
Aleyna Y.
05 Aralık 2020
Çok korkuyordum. Halis bey çok samimi ve iyi davrandı. Dişçi korkumu yenmemi sağladı. Çok teşekkür ederim.
Hafize G.
04 Aralık 2020
Güler yüzlü hekimleri ve çalışanlarına sonsuz teşekkürler. Kütahya için çok kaliteli bir poliklinik. Diş sıkıntısı çeken herkese gönül rahatlığıyla gitmelerini tavsiye ederim
Ali Ü.
05 Aralık 2020
Dişimin üstü tamamen kırılmıştı çekimi için gitmiştim ama dişimin kurtulabileceğini söylediler. Sena hocama çok teşekkür ederim.
Erol Bora T.
05 Aralık 2020
Daha önce kanal tedavisi yapılan dişimde ağrı ile gittim kanal tedavisi tekrarı yapıldı çok memnun kaldım. Kullanılan aletler çok güncel tavsiye ederim
Ali Arda S.
05 Aralık 2020
Birçok hekimin çekilecek dediği dişimi kanal tedavisi ile kurtardılar. İlgisi bilgisi ve o koltuğa rahatça oturmamı sağladığı için Halis hocama teşekkür ederim.
Samet B.
02 Aralık 2020
Öncelik araştırdım fakat yine de pahalı diye yazan yorumlara aldırmadan gidip muayene olup tedavi oldum gecenin geç saati olmasına rağmen yaptırmış olduğum kanal tedavisinden çok memnun kaldım.
Mehmet B.
02 Aralık 2020
Kaliteli hizmet, güler yüz, ekonomik fiyatlar. Kaliteli hekimleri ile sürekli şehir dışına tedavi yaptırmaktan kurtuldum. Özellikle çocuğunuz varsa çocuk diş hekimini tavsiye ederim. Böyle bir hizmeti Kütahya'mıza kazandırdığınız için teşekkür ederim.
Kadriye D.
05 Aralık 2020
Dişimdeki kırıktan dolayı gitmişim ve estetik dolgu sonucu çok memnun kaldım sena hocanın elini tavsiye ederim çok hafif.
Nur Hayat K.
05 Aralık 2020
Diş sıkma sebebiyle baş ağrılarıyla duramıyordum. Yanaklarıma botoks yapıldı çok şükür ağrılarım yavaş yavaş azalarak bitti. Memnunum.
Zahit K.
03 Aralık 2020
Kronik rahatsızlığım nedeniyle hijyen ve temizliğe çok dikkat ederek gittim. Doktor Sefa bey sayesinde ağrısız acısız diş çekimlerim yapıldı. Temizliğine hizmetine ilgisine güvenerek gidebileceğiniz en güzel polikliniktir. Fiyat konusunda da ödeme konusunda da yardımcı olunan en hesaplı klinik bu güzel hizmet için tüm yetkililere ve çalışanlara teşekkür ederim.
Osman Ç.
05 Aralık 2020
Ön dişlerime köprü yaptırdım estetik açıdan çok korkuyordum ama çok başarılı bir tedavi oldu emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ederim.
Aleyna G.
05 Aralık 2020
Pandemi döneminden dolayı çok tedirgin olarak gitmiştim ama gayet temiz bir poliklinik çalışanları ve hekimleri gayet ilgiliydi.
Halil Can A.
05 Aralık 2020
Yoğun bir ağrıyla ve korkarak gittim. Ama ilgi alaka güler yüzleri ile sakinleştirdiler. Hijyen ve temizlik konusunda da endişelerimi giderdiler. Hızlı ve ağrısız şekilde kanal tedavimi yapan Sena hocama teşekkür ederim.
Özlem Y.
05 Aralık 2020
2.5 yaşındaki çocuğuma tedavi yaptırdım uyutarak tek seferde ve 1 buçuk saat gibi kısa bir sürede tüm tedavileri bitti ayni günde taburcu oldu. Kütahya'daki en iyi çocuk diş doktoru burada.
İrem K.
04 Aralık 2020
Bir senedir ortodontik tedavi görüyorum. Covid-19 sürecinde yarım kalacak diye korkarken aksine hijyenik,steril olan poliklinikte doktorum Ahmet Balaban beyefendinin ilgisi tedavi sürecindeki bilgilendirmesi aşama aşama her anını belirtmesinden çok memnunum. Tavsiye ederim
Dumlupınar Çocuk Randevu Al